Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
14.06.2020
Jak se správně starat o knoflíky?
Nejen látky či různé druhy přízí vyžadují speciální péči. Ozdobíte-li svůj výtvor knoflíky, je třeba myslet i na ně! Celý článek  číst celé
09.06.2020
Vítáme u nás CaMaRose!
Vítáme v naší nabídce dnes již populární dánskou značku CaMaRose. Nejprve jsme se zamilovali do jejich fotek na instagramu anedlouho poté je i vyzkouš... číst celé
06.05.2020
Jak si ušít roušku a jiné ochranné pomůcky?
Celé Česko se vrhlo na šití roušek a ochranných pomůcek ať už pro své vlastní potřeby či nabídlo pomocnou ruku nemocnicím, domovům pro seniory a další... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Posílejte mi novinky a slevy
  1. Úvod
  2. HladceObrace Blog
  3. Vzorky, vzorky, vzorečky
29.08.2019

Vzorky, vzorky, vzorečky

Určitě to znáte: jste v obchodě plném klubíček a přadének - jedno krásnější než druhé. Jak se tedy rozhodnout, které si odnést domů? Sáhnout si! Sami moc dobře víme, že pocítit materiál na vlastní dotek je k nezaplacení. Bohužel ale (zatím) nemáme vlastní kamennou prodejnu, a tak jsme přemýšleli, jak nejsnadněji vám můžeme osobní kontakt s našimi přízemi zprostředkovat. Od této chvíle si tak na našem eshopu můžete pořídit také vzorky přízí! Jejich nabídka se bude postupně rozšiřovat tak, abychom měli k dispozici vše, co nabízíme. 

Pospěště si a objednejte si nyní vzorky zdarma - nabídka je platná pouze do neděle 1. 9. 2019 nebo do rozebrání aktuálně dostupných vzorků. Poté bude cena jednoho vzorku 21Kč, což odpovídá nákladům spojených se zasláním vzorku.

Jak to funguje?

V kategorii Vzorky naleznete aktuální přehled dostupných vzorků přízí. Zobrazená cena je konečná a obsahuje v sobě i poštovné - vzorky posíláme obyčejným dopisem prostřednictvím České pošty. 

Jak vzorek vypadá?

Každý vzorek měří zhruba 2m lze z něj tedy nahodit pár ok, vyzkoušet si, jak se z příze plete a osahat si materiál. Vzorky stříháme jednak z přízí, ze kterých sami pleteme a jedná se tedy o naše "přebytky", někdy však klubíčko tzv. obětujeme, i když s ním nemáme zatím žádné plány. Proč? Každý typ příze, který prodáváme si chceme sami osahat a otestovat jej. Chceme vědět, jak se s ním pracuje a být připraveni na vaše případné dotazy :)  

Mohu si napsat o vzorek konkrétní barvy?

Bohužel ne. Jak je popsáno výše, vzorky pochází z již rozpracovaných klubíček, a proto nejsou k dispozici ve všech barvách, které nabízíme. 

Jak získat vzorek zdarma?

Při každé standarní objednávce si můžete napsat o 1 vzorek příze zdarma - uveďte typ příze v poznámce k objednávce. Pokud bude vzorek příze k dispozici, rádi vám jej pošleme!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli